Tablica interaktywna jest doskonałym narzędziem, które ułatwia codzienną pracę, zabawę i naukę. To innowacyjny produkt, nie wymagający skomplikowanego montażu, a do tego intuicyjny, za co cenią go nauczyciele, mówcy oraz liderzy biznesowi.

Częstym pytaniem, które zadają sobie przedstawiciele szkół, obiektów konferencyjnych i firm jest kwestia obsługi takiego sprzętu. Bywa, że wiele osób rezygnuje z zakupu tego innowacyjnego produktu tylko dlatego, że wydaje się trudny w obsłudze. Nic bardziej mylnego! Poniżej podpowiadamy, jak korzystać z tablicy interaktywnej, by służyła przez wiele lat i przynosiła jak najwięcej pozytywnych doświadczeń użytkowników.

Wielofunkcyjna tablica dla dzieci i dorosłych

Wiele interaktywnych tablic dostępnych na http://e-tablica.pl/ posiada zróżnicowane funkcje, dzięki którym można w prosty sposób wzbogacić lekcję lub wykład. Jest to wysokiej klasy sprzęt, umożliwiający prezentację nagrań video, odtwarzanie dźwięku, gier, slajdów, a także rysowanie, pisanie lub organizację spotkań online.

Dzięki takim funkcjom nauka i biznes stają się niekłamaną przyjemnością, a jednocześnie proces przyswajania danych przez słuchaczy jest bardziej efektywny. Zanim jednak otworzy się przed nami nieskończony wachlarz opcji tablicy interaktywnej, warto poznać podstawowe zasady korzystania z tego typu sprzętu.

Podłącz tablicę, by cieszyć się unikalną jakością obrazu i dźwięku

Aby móc korzystać z tablicy interaktywnej, należy ją uprzednio podłączyć do komputera stacjonarnego oraz projektora na zasadzie Plug&Play. Większość modeli nie wymaga żadnej skomplikowanej konfiguracji, a prezentacja danych może się odbyć w zaledwie kilka chwil po podłączeniu.

Tablicę można obsługiwać z poziomu komputera, touchpadem, myszką, manualnie poprzez bezpośredni dotyk lub za pomocą wskaźnika. Korzystanie z tego urządzenia jest intuicyjne, nie wymaga znajomości nowoczesnych technologii ani złożonych, wielogodzinnych instalacji. Wiele modeli łączy już w sobie funkcje tablicy suchościeralnej z funkcjami interaktywnymi.