Rynek kryptowalut powiększa, więc przybywa nowych aktywów, klientów oraz giełd, gdzie można dokonywać transakcji. Oprócz dobrze znanych Binance, Bitbaya czy Coinbase istnieje wiele pomniejszych. Przyjrzyjmy się kilku z nich.

Lista ciekawych giełd przydatna aby pomnożyć swoje finanse

Exmo

Jest to największa giełda krypto w Europie Wschodniej, posiada ponad 1, 6 mln zarejestrowanych użytkowników, więc jak widać jest wiarygodna. Dodatkowo posiada w swojej ofercie możliwość płatności w PLN oraz wiele popularnych cyfrowych walut jak Ripple, Ethereum, Dash czy Litecoin.

Coincasso

Jest to giełda na licencji estońskiej, stosunkowo nowa na rynku, ale chwali się że wypłaca aż 80% swoich zysków użytkownikom w formie dywidendy. Musimy tylko posiadać ich token CCX. Poza tym Coincasso oferuje podstawowe kryptowaluty jak Bitcoin, Litecoin. W przyszłości oczywiście ma się to zmienić.

Coinfloor

Giełda powstała w Anglii i numer jeden na tamtejszym rynku. Jako pierwsza zaproponowała klientom brak opłat transakcyjnych za wykonane transakcje.
Obecnie również nie pobiera praktycznie żadnych opłat i prowizji związanych z tymi transakcjami. Tak jak konkurencja oferuje większość znanych kryptowalut.