Minęły czasy, gdy rodzic nie miał wpływu na to, do jakiej szkoły podstawowej pójdzie dziecko lub też zapisanie dziecka do placówki spoza rejonu graniczyło z cudem. Teraz w wielu miastach szkołom zależy na tym, by przyciągnąć zdolne dzieci, które chcą rozwijać się w określonych kierunkach. W tym celu powstaje atrakcyjna oferta edukacyjna z zajęciami dodatkowymi, innowacjami oraz historią potwierdzoną na przykład wynikami egzaminów zewnętrznych. Oczywiście dla rodziców jest niezwykle ważne to, by oddać pociechę w dobre ręce.

  1. Nowoczesna edukacja
  2. Kadra nauczycielska na medal
  3. Zajęcia dodatkowe

Nowoczesna edukacja

Można odnieść wrażenie, że pojawianie się szkół niepublicznych bardzo mocno wpłynęło na konkurencyjność w edukacji. A ta sprawia, że jest w czym wybierać, że można porównywać oferty i dopasować system do swoich, a raczej dziecka potrzeb, a nie odwrotnie. Dla tych, którzy cenią kameralny klimat nauczania oraz indywidualne podejście do każdego dziecka, ofertę skrojoną na miarę ma akademiazakow.eu – nowoczesna i przyjazna szkoła podstawowa. Bielsko-Biała na swoim terenie ma placówkę, która dba o wszechstronny rozwój, a z drugiej strony buduje wartościowe relacje.

Kadra nauczycielska na medal

To nauczyciele – ich wykształcenie, pasje oraz umiejętności sprawiają, że w szkole panuje przyjazna atmosfera, a dzieci mogą rozwijać się w tych kierunkach, w jakich mają predyspozycje. To ważniejsze niż rankingi, statystyki czy oceny i przede wszystkim sprawia, że codziennie rano chce się do szkoły przyjść. Warto przy tym pamiętać, że uczymy nie dla egzaminu czy testu. Ważniejsze są kompetencje, które pozwalają współpracować, poznawać otaczający świat, sprawnie się komunikować i przede wszystkim uwolnić naukę od stresu. Nic więc dziwnego, że coraz większym zaufaniem na edukacyjnym rynku cieszy się niepubliczna szkoła podstawowa. Bielsko-Biała umożliwia dobranie placówki do swoich potrzeb, a wysoki poziom dydaktyczny jest współmierny z zadowoleniem dzieci i ich rodziców.

Zajęcia dodatkowe

To jeden z najważniejszych aspektów, jakie pojawiają się na edukacyjnej giełdzie. Szkoła podstawowa z językiem angielskim jest oczywiście inwestycją w przyszłość, bo bez jego znajomości ciężko jest funkcjonować na rynku pracy, a także poznawać świat i innych. Poza tym w szeregu zajęć dodatkowych można znaleźć również basen, różnorodne zajęcia artystyczne i sportowe, naukę drugiego języka, robotykę czy przedsiębiorczość. A każda rekrutacja pokazuje, że taka oferta jest dla dzieci i rodziców atrakcyjna.

 

Kategoria: szkoła, okazje