Współcześnie korepetycje święcą triumfy. Materiały szkolne zmieniają się z roku na rok, coraz więcej wymaga się od społeczeństwa, a przede wszystkim dzieci. Zabiegani rodzice nie zawsze mają czas, aby przysiąść z maluchem do lekcji, a nawet gdyby mieli… przez 30 lat materiał zmieniał się wielokrotnie! Wymagania stawiane przed młodym pokoleniem niewiele mają wspólnego z wymaganiami stawianymi 30 lat wcześniej! I nagle dociera do nas fakt, że nie jesteśmy w stanie pomóc w nauce własnym dzieciom!

Poszukuję korepetytora” – to pierwsza myśl, która przychodzi nam do głowy. I słusznie, bo to naprawdę dobre w obecnych czasach rozwiązanie. Nie można pozostawić dziecka samemu sobie. Z prywatnych lekcji korzystają nie tylko dzieci, ale także młodzież oraz studenci, którzy nie są w stanie z różnych przyczyn uporać się z materiałem. Może prowadzący zajęcia nie ma daru do przekazywania wiedzy, a może po prostu ciężko jest się skoncentrować na trudnych zagadnieniach w sali pełnej ludzi…

My oferujemy korepetycje dopasowane do indywidualnych wymagań. Nie ważne, jak bardzo (nie)zaawansowany jesteś, nie ważne, czy przygotowujesz się do klasówki czy egzaminu na studia – my jesteśmy tutaj dla Ciebie! Bo korepetycje to Twoja przyszłość!